ARTYKUŁY

Podsumowanie roku 2022

Zmieniająca się kartka w kalendarzu, która odsłoniła nowy 2023 rok, skłoniła nas do przemyśleń i podsumowań ostatnich miesięcy naszej działalności. Od września w I Can Fly naprawdę działo się bardzo dużo. Był to niezwykle intensywny i pracowity czas. Ale był to także czas wypełniony spełnionymi marzeniami i Waszymi uśmiechami. 

I can fly zajęcia dla dzieci

Za nami kilka miesięcy pracy, podczas których każdego dnia dokładaliśmy wszelkich starań, aby stworzyć wyjątkowe miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zmniejszamy bariery między ludźmi i tworzymy przyjazne miejsce pełne niezwykłych możliwości. Przez ten czas zorganizowaliśmy wiele różnorodnych warsztatów oraz zajęć dodatkowych. Zbudowaliśmy zespół, który tak jak my pragnie tworzyć wyjątkowe miejsce. Połączyła nas wspólna pasja i chęć przekazywania wiedzy. Przychodzą do nas na zajęcia osoby, które pragną się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.     

Uważnie Was słuchamy, podążamy za Waszymi wskazówkami, a w efekcie dajemy Wam narzędzia do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Dbamy o to, abyście czuli się u nas jak najlepiej, żeby zdobywanie wiedzy było przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Nasza oferta stale się powiększa. Każdy, duży i mały, znajdzie u nas coś dla siebie. 

Nasze autorskie metody nauczania, które dla Was opracowaliśmy budują poczucia własnej wartości, pomagają odkryć mocne strony i pracować nad nimi. Nie zapominamy o emocjach, o poznawaniu ich i radzeniu sobie z nimi. Wiemy jak ważne są emocje, jak bardzo kształtują postrzeganie świata, jak pomagają w  pozytywnym radzeniu sobie ze stresem i w budowaniu empatii. Uczymy samodzielności, podejmowania własnych decyzji i brania za nie odpowiedzialności. Podpowiadamy jak nawiązać trwałe relacje, jak współistnieć i współpracować w grupie, nie tylko rówieśników. Przekazujemy szacunek do otaczającego nas świata, do ludzi, zwierząt, przyrody. Wiemy jak ważny jest ruch, zwłaszcza u dzieci dlatego w naszej ofercie znajdziecie także wiele ciekawych zajęć sportowych i tanecznych. Ogromną radość sprawia nam poznawanie Was, uczestniczenie w Waszych sukcesach, towarzyszenie Wam każdego dnia. To Wy dajecie nam motywację to pracy i ciągłego rozwoju. 

Ogrom pracy za nami, ale nie spoczęliśmy na laurach. Mamy wiele ciekawych pomysłów i nowych planów. Jesteście ciekawi co dla Was szykujemy? Odkryjcie z nami to, co przyniesie ten nam nowy rok. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *