ARTYKUŁY

Lato w I Can Fly

Lato kojarzy się nam ze słońcem, uśmiechem, beztroską, dobrą zabawą. Dni płyną wolniej, a lody smakują jeszcze lepiej niż zwykle. Dzieci z niecierpliwością odliczają dni do ostatniego dzwonka w szkole. Wreszcie będą mogły odpocząć, zapomnieć o lekcjach i szkolnych obowiązkach. Będą mogły skupić się na dobrej zabawie, nadrabianiu zaległości w życiu koleżeńskim. 

Rodzicom lato kojarzy się nie tylko ze smakiem nadmorskich gofrów czy kanapek na górskim szlaku, ale również z dużą logistyczną operacją — zapewnienie pociechom opieki i dobrej oraz wartościowej zabawy. Mikroszkoła I Can Fly wychodzi wszystkim tym potrzebom naprzeciw i serdecznie zaprasza do spędzenia z nami lata. Gwarantujemy świetną zabawę!

Lato w I Can Fly to 4 tygodnie niezapomnianych wrażeń. Od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 – 16.30 zapewniamy mnóstwo fantastycznych atrakcji dla dzieci. Każdy tydzień będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i każdy będzie miał zupełnie inną tematykę. Z nami nie ma czasu na nudę. Nie martwcie się, każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie. Zajęcia będą dostosowane do możliwości wszystkich dzieci. Nie zapominamy o tym, co najważniejsze, że to ma być dobra zabawa, a nie obowiązek. 

półkolonie dla dzieci Łódź

Dzieci będą miały okazję stać się nieustraszonymi poszukiwaczami skarbów (26-30 czerwca 2023 r.) Niezapomniana wyprawa prawdziwych poszukiwaczy skarbów, mapa skarbów czy łamigłówki do rozwiązania to tylko część tego wyjątkowego tygodnia. 

Po znalezieniu zaginionego skarbu dzieci przeniosą się w świat sportu i przyrody (2 – 7 lipca 2023 r.) Umiejętności sportowe będą przydatne do tropienia natury, zgłębienia zagadnień fauny i flory. Posadzona własnoręcznie roślina będzie jak wisienka na torcie. 

Nie samym sportem człowiek żyje, czasem miło jest ogrzać się w świetle fleszy. 16-21 sierpnia 2023 r. to tydzień gwiazd. Wspólnie z dziećmi przeniesiemy się w świat planu filmowego, nie tylko jako aktorzy, ale także jako reżyserzy, scenarzyści i charakteryzatorzy. 

Wspólne wakacje zakończymy tygodniem projektowania (23-29 sierpnia 2023 r.). Dzieci będą projektować nie tylko stroje, ale także samochody, samoloty, domy i ulubione przedmioty. Jedynym ograniczeniem będzie własna wyobraźnia. 

Lato w I Can Fly to kreatywność, dobra zabawa, warsztaty tematyczne i przyjazna atmosfera. Jak najwięcej czasu spędzimy na świeżym powietrzu. 

Dołożymy wszelkich starań, żeby te wakacje były niepowtarzalne i niezapomniane. Będziemy zaskakiwać dzieci szalonymi zabawami, niespodziewanymi wycieczkami czy innymi atrakcjami. Zadbamy także o pyszne i pełnowartościowe posiłki — śniadanie, obiad, podwieczorek. 

Lato w I Can Fly to najlepsze wakacyjne plany! Serdecznie zapraszamy 🙂

>> Więcej informacji – Lato w I Can Fly<<

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *