Warsztaty kulinarne – Pizza

I Can Fly ul. Łagiewnicka 274, Łódź

Czy jest ktoś, kto nie lubi pizzy, zwłaszcza domowej roboty? Robienie pizzy to idealny przepis na udane popołudnie.

Zapraszamy do wspólnego pieczenia pizzy.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – Leniwe kluseczki

I Can Fly ul. Łagiewnicka 274, Łódź

Zastanawialiście się kiedyś czemu te pyszne serowe kluseczki nazywane są leniwymi? Otóż powstały troszkę z lenistwa…
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i nauczyć się robić ten pyszny przysmak zapraszamy na warsztaty.

Warsztaty kulinarne – Jajko w roli głównej

I Can Fly ul. Łagiewnicka 274, Łódź

Zapraszamy na warsztaty jajko w roli głównej, podczas których dzieciaki przygotują przepyszne dania jajeczne. A można stworzyć z nich  prawdziwe arcydzieła.

Przyrządzone przez nie dania będą smacznym dodatkiem do wielkanocnych pisanek.

Warsztaty kulinarne – Danie chińskie

I Can Fly ul. Łagiewnicka 274, Łódź

Tym razem przenosimy się do magicznego świata kulinarnych eksperymentów, gdzie główną rolę odgrywa chińskie danie uwielbiane przez najmłodszych - kurczak w sosie słodko-kwaśnym.

Warsztaty kulinarne – Wiosenna sałatka i koktajl

I Can Fly ul. Łagiewnicka 274, Łódź

Choć pierwszy dzień wiosny już za nami, my zapraszamy na pierwsze wiosenne warsztaty kulinarne. Przygotujemy lekką sałatkę wiosenną i zdrowy koktajl z mnóstwem witamin. Czy może być coś lepszego na początku wiosny?

Warsztaty kulinarne – Cukinia faszerowana

I Can Fly ul. Łagiewnicka 274, Łódź

Sezon na cukinię możemy uznać oficjalnie za otwarty. Uczcijmy to, przygotowując przepyszne cukinie faszerowane. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Warsztaty kulinarne – Deser fit

I Can Fly ul. Łagiewnicka 274, Łódź

Serdecznie zapraszamy na warsztaty deser fit. Będzie to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do porozmawiania na temat zdrowego odżywiania i o tym, że nie musi ono oznaczać rezygnacji z deserów, które tak lubimy. Wspólnie z dziećmi przygotujemy bajecznie pyszne i zdrowe alternatywy. Wszystkim nam to wyjdzie na zdrowie.

PLN70

Warsztaty kulinarne – desery z truskawkami

I Can Fly ul. Łagiewnicka 274, Łódź

Trudno wyobrazić sobie słoneczny czerwiec bez truskawek! Serdecznie zapraszamy na przepyszne warsztaty kulinarne truskawkowe wariacje, na których dzieci wcielą się w uzdolnionych botaników i stworzą własne truskawkowe wariacje.