Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lato w I Can Fly

26 czerwca | 07:30 29 sierpnia | 16:30

I CAN FLY…jedno miejsce …

…wiele możliwości

Wakacje to czas nie tylko odpoczynku, ale także dobrej zabawy. Czas nawiązywania nowych znajomości i podtrzymywania tych już istniejących. Pozwólmy dzieciom przeżyć niezapomniane przygody oraz poznać zupełnie nowe rzeczy.

Przed nami aż 4 tygodnie wspaniałej zabawy z mnóstwem atrakcji i warsztatów tematycznych. Widzimy się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30-16.30

półkolonie dla dzieci Łódź

Każdy tydzień warsztatów ma swojego wyjątkowego bohatera, ma inny charakter, inny temat przewodni.  Łączy je jednak atrakcyjna forma, różnorodność i… brak czasu na nudę.

W każdym tygodniu warsztatów czekają na Was ciekawe, twórcze i rozwijające zajęcia, fascynujące gry, zabawy integracyjne, przyjemne wycieczki i pyszne posiłki.

Dodatkowo w każdym tygodniu jeden szalony dzień z wycieczką – niespodzianką i innymi atrakcjami.

Przygotowany przez nas program dopasowany jest do możliwości i umiejętności wszystkich dzieci. Z pewnością każde dziecko znajdzie podczas warsztatów coś dla siebie i spędzi czas w miłej atmosferze oraz przy dobrej zabawie.

Każdego dnia zaplanowaliśmy masę ciekawych atrakcji:

* Kreatywne zajęcia dla dzieci

* Czas na wspólną zabawę – gry, zabawy i animacje

* Zajęcia integracyjne

* Jak najwięcej zajęć na świeżym powietrzu.

* Warsztaty sportowe, plastyczne, taneczne i artystyczne

* Codziennie zapewniamy pyszne posiłki: śniadanie, obiad i podwieczorek

TYDZIEŃ 1 (26-30 czerwca 2023 r.)
W poszukiwaniu skarbów

W tym tygodniu dzieci zmienią się w poszukiwaczy zaginionych skarbów. Czeka je wspaniała wyprawa pełna przygód, niespodzianek i zagadek do rozwiązania. W odnalezieniu skarbów pomoże im nie tylko mapa, ale też umysł, sprawność i kreatywność A będą to skarby naprawdę wyjątkowe: magiczne słowa, tajemnicze przedmioty, sportowe umiejętności czy niezwykłe zdolności. Dla dzieci to będzie niezapomniana przygoda, która na pewno przyniesie im wiele odkryć.

TYDZIEŃ 2 (3-7 lipca 2023 r.)
Sport i przyroda to wielka przygoda

Któż nie chciałby zmienić się, choć na chwilę, w badacza przyrody? Tropicielom natury w terenie z pewnością potrzebne będą też umiejętności sportowe. Ten tydzień będzie niesamowitą, niezapomnianą sportową i przyrodniczo – ekologiczną przygodą. Dzieci poznają liczne, ciekawe dyscypliny sportu, a odkrywając fascynujący świat roślin i zwierząt zagłębią się w różnorodność flory i fauny. Dowiedzą się, jak należy dbać o środowisko i co można zrobić, by nieprzerwanie cieszyć się pięknym światem przyrody. Dzieci będą również miały okazję własnoręcznie posadzić rośliny, a potem z radością obserwować efekty swojej pracy.

TYDZIEŃ 3 (16-21 sierpnia 2023 r.)
Aleją gwiazd… idziemy

Warsztaty aktorsko-filmowe to tydzień w blasku świateł i fleszy. Dzieci będą miały okazję poczuć się jak na prawdziwym planie filmowym i wcielić się w różne role, nie tylko aktorskie, ale też twórców filmu: reżysera, scenarzysty czy charakteryzatora. Poprzez zabawę mali filmowcy codziennie będą mieć możliwość rozwijania wyobraźni i kreatywności, a także poznawania i oswajania swoich emocji podczas wystąpień publicznych. Może dzięki tym warsztatom odkryją swoją nową pasję?

TYDZIEŃ 4 (23-29 sierpnia 2023 r.)
Projektowanie to super wyzwanie

W tym tygodniu oprócz ołówka, kartki i płótna będą jeszcze bajecznie kolorowe materiały, tiule, falbany, piękne ozdobne guziki, kokardy. Pozwolimy dzieciom rozwinąć swoją kreatywność, indywidualność i wyobraźnię bez ograniczania ich artystycznej wizji. Możemy projektować nie tylko stroje, ale także samochody, samoloty i inne ulubione przedmioty. Możemy projektować ogrody, detale architektoniczne, budynki, a nawet całe miasta. To będzie kolejna wspaniała okazja do kreatywnego wyrażania siebie i pokazania swojego indywidualizmu. Projektowanie jest też niezwykle cenną umiejętnością i może być pomysłem na przyszłość.

Informacje organizacyjne:

🔹 Koszt jednego dnia warsztatów: 180 zł / osoba / dzień

🔹 Koszt 5 dni warsztatów: 740 zł / osoba

🔹 Warsztaty codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 16:30

Zapisy do 25 czerwca 2023 r.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Rezerwacja miejsca na liście uczestników warsztatów. Lato 2023 w I CAN FLY jest wyłącznie  po wpłacie zaliczki w wysokości 200 zł.

Nr konta: 23 1140 2004 0000 3302 8363 0518


Jeżeli z powodu wypadków losowych zaistniałych przed rozpoczęciem warsztatów zimowych (np. pobyt w szpitalu, złamania), dziecko nie może wziąć w nich udziału, prosimy o poinformowanie i udokumentowania zaistniałych okoliczności.

W wypadku nieobecności uczestnika, nie spowodowanej wypadkiem losowym, organizator nie zwraca poniesionych kosztów.

PLN180 dzień / lub 740 tydzień

I Can Fly

+48 600 81 40 80

I Can Fly

ul. Łagiewnicka 274
Łódź,
+ Google Map
+48 600 81 40 80