Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Twórcze – Dekoracje Wielkanocne

31 marca | 17:15 18:45

Warsztaty twórcze dla dzieci to doskonały sposób na rozwijanie ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności manualnych. 

Przynoszą one korzyści w wielu obszarach rozwoju dziecka. 

Pobudzenie kreatywności — dzieci mają szansę rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, co jest bardzo ważne w procesie twórczym. Poprzez eksperymentowanie z różnymi materiałami i technikami plastycznymi, dzieci uczą się, jak łączyć różne elementy, aby stworzyć coś nowego i oryginalnego.

Rozwój umiejętności manualnych — dzieci mają szansę rozwijać swoje umiejętności manualne poprzez manipulowanie różnymi narzędziami i materiałami, takimi jak farby, kredki, papier, glina czy też drewno. Ćwiczą przy tym precyzję ruchów i koordynację oko-ręka.

Rozwój umiejętności społecznych — podczas warsztatów dzieci uczą się współpracy i komunikacji z innymi dziećmi, wymiany pomysłów i opinii, co pomaga rozwijać ich umiejętności społeczne.

Poprawa samooceny — kiedy dzieci tworzą coś samodzielnie i zobaczą, że udało im się stworzyć coś pięknego lub użytecznego, czują się dumne ze swoich osiągnięć, co pomaga rozwijać ich samoocenę.

Świetna zabawa i relaks — warsztaty twórcze są często postrzegane przez dzieci jako fajna zabawa, co może pomóc w redukcji stresu i napięcia.

Poznanie nowych dziedzin i umiejętności — dzieci mogą poznać różne dziedziny sztuki i rzemiosła, np. rysunek, malowanie, modelowanie, haftowanie, co pozwala im na zdobycie nowych umiejętności i rozszerzenie swojej wiedzy.

Wzmacnianie koncentracji i cierpliwości — podczas tworzenia dzieło wymaga skupienia uwagi i cierpliwości, co pomaga w rozwoju tych umiejętności u dzieci.

31 marca zapraszamy na Dekoracje Wielkanocne 

Wiosna, wiosna… to Święta Wielkanocne. By wnieść świąteczną radość do domów zapraszamy na warsztaty, podczas których dzieci stworzą kurkę złotopiórkę  znoszącą złote jajka i puszyste jak chmurki baranki. Na koniec dzieci spróbują złapać uciekającego zająca.

Gwarantujemy świetną wspólną zabawę, a dzieci pochwalą się przed rodzicami efektami swojej twórczej pracy.

Zapisy:  biuro@icanfly.szkola.pl

Opłaty

przelew na konto:

Fundacja Inkubator Inicjatyw Społecznych – I CAN FLY

14 1140 2004 0000 3302 8331 9795

lub KARTĄ,  BLIKIEM na miejscu.
Nie ma możliwości płatności gotówką.

PLN50 Cena uwzględnia koszty materiałów

I Can Fly

+48 600 81 40 80

I Can Fly

ul. Łagiewnicka 274
Łódź,
+ Google Map
+48 600 81 40 80