Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty literackie dla dzieci

25 marca, 2023 | 11:00

Już 25 marca 2023 r. o godz. 11.01. zapraszamy dzieci do I Can Fly na WARSZTATY LITERACKIE oraz spotkanie z autorką p. Katarzyną Kielecką. Zajrzycie do świata Gieśków. Tam zawsze się wiele dzieje, jest mnóstwo śmiechu, i świetna zabawa, a ponadto znajdziecie w nim przepis na prawdziwą przyjaźń.

Katarzyna Kielecka, łódzka pisarka, autorka wierszy, tekstów piosenek, scenariuszy teatralnych dla dzieci oraz powieści, absolwentka pedagogiki specjalnej.

W swojej twórczości nie stroni od trudnych psychologicznie i społecznie tematów, dostarcza okazji do wzruszeń, bilansując je lekkością pióra oraz poczuciem humoru. Opublikowała 11 książek w tym powieść historyczną „Znajda” (2022) oraz pozycję dla młodych czytelników „Gieśki. Księga przygód” (2019). Na co dzień Katarzyna Kielecka jest mamą dwójki dorastających muzyków, mieszka w Łodzi i jest… pracownikiem banku. Lubi spędzać czas z rodziną w otoczeniu górskich krajobrazów najchętniej z namiotem i plecakiem. Swoich bohaterów bardzo często zabiera w podróż do swoich ulubionych miejsc, w których już była, lub o których jeszcze marzy.

Obowiązują zapisy na spotkanie: biuro@icanfly.szkola.pl

Wstęp wolny

I Can Fly

+48 600 81 40 80

I Can Fly

ul. Łagiewnicka 274
Łódź,
+ Google Map
+48 600 81 40 80