USTAWIENIA ORGANIZACYJNE WG BERTA HELLINGERA

i can flu ustawienia hellingera

Opis zajęć:

W I CAN FLY raz w miesiącu zapraszamy na spotkania ustawień organizacyjnych według Berta Hellingera.

Bazują one na wiedzy, doświadczeniu, obserwacji i odkryciach Berta Hellingera, które wskazują, że za naszymi zachowaniami, reakcjami, mogą stać trudne doświadczenia z przeszłości, emocje nasze oraz osób należących do systemu, które nie zostały wyrażone lub uwolnione.

Poprzez pracę w ustawieniach możliwe jest zobaczenie tych doświadczeń, emocji i energii zatrzymanych w nas oraz w osobach z naszej rodziny czy organizacjach w których funkcjonujemy na co dzień.

Możemy też spojrzeć na dynamiki w naszych relacjach obecnie, w czasie teraźniejszym oraz na nasze aktualne potrzeby. Uwolnienie emocji, wprowadzenie porządku powoduje, że w nas samych pojawia się spokój i uczucie uwolnienia. Możemy zobaczyć też, która z możliwych dla nas dróg będzie tą najbardziej nam sprzyjającą.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać metodę, znaleźć wskazówki, nowe spojrzenie, rozwiązanie dla trudności, które pojawiają się obecnie w życiu. 

Największą wartością ustawień jest to, że z wielką akceptacją przyjmuje się wszelkie uczucia, gniew, wstyd, złość, wszystko, co przeżywamy teraz jest właściwe i potrzebne, aby móc zrobić kolejny krok ku rozwiązaniu.

Metoda jest sposobem na ujawnienie tego, co nieuświadomione, a co działa na nasze życie, nasze wybory i schematy działania.

Informacje o zajęciach:

Termin zajęć:  Czwartek godz. 18.00-20.00

Koszt uczestnictwa w spotkaniu: 110 zł

Wszystkie terminy spotkań dostępne w >> KALENDARZU WYDARZEŃ <<

Zapisy: zapisy@icanfly.szkola.pl 

Joanna Praska-Kruszyńska + 48 600 81 40 80