ZABAWY LOGOPEDYCZNE

zabawy logopedyczne

Opis zajęć:

Zabawy logopedyczne to bardzo wartościowe zajęcia, które poprzez zabawę umożliwiają profilaktykę w zakresie prawidłowego rozwoju mowy, a także stymulują kompetencje komunikacyjne dziecka. Odbywają się w małych grupach i przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Są ciekawe i atrakcyjne dla Maluchów, dzięki czemu chętnie biorą w nich udział. Wszystko odbywa się w miłej atmosferze i w towarzystwie muzyki.

Korygowanie zaburzeń mowy jest niezwykle ważne już od najmłodszych lat, ponieważ pozwala wyeliminować wszystkie późniejsze problemy dziecka w szkole (takie jak błędy w pisowni, problemy z czytaniem czy brak swobody w wypowiadaniu się).

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Jeżeli u  twojego dziecka  zauważasz jakikolwiek z problemów z mówieniem i wymową zapisany poniżej:

  • w wieku 3 lat nie wymawia którejkolwiek z samogłosek ustnych: a, o, e, i, y, u
  • w wieku 4 lat nie potrafi opowiedzieć historyjki obrazkowej, wypowiada proste słowa lub równoważniki zdań, zniekształca wyrazy, nie wypowiada głosek: k, g, l, ś, ź, ć, dź s, z, c, dz, gdy zamiast głoski f, w, wymawia p, b, h, zamienia g na k, oraz zamiast r mówi j.
  • między 5. a 6. rokiem życia nie wypowiada następujących głosek: l, s, z, c, dz, ś, ź, ć, dź, k, g, ą, ę oraz gdy przestawia sylaby w obrębie wyrazu, lub skraca wyrazy

skontaktuj się z nami niezwłoczne.

 

Jeśli masz wątpliwości, co do słyszenia i rozumienia mowy przez Twoje dziecko, jeśli dziecko nawykowo oddycha przez usta, bądź w trakcie mówienia język wchodzi dziecku między przednie zęby to także są sygnały, że należy zapisać je na zajęcia logopedyczne.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami: biuro@icanfly.szkola.pl

 

Informacje o zajęciach:

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Termin zajęć:

I grupa: wtorek  godz. 11.00-11.45 (małe grupy min. 3-8 os.)

II grupa: czwartek  godz. 16.00-16.45 (małe grupy min. 3-8 os.)

III grupa: piątek  godz. 9.00-9.45 (małe grupy min. 3-8 os.)

 

Koszt: 190 zł/miesięczne – (4 zajęcia)

Koszt jednych zajęć: 50 zł

Zapisy: zapisy@icanfly.szkola.pl  

Joanna Praska-Kruszyńska + 48 600 81 40 80