TANIEC DLA DZIECI

Opis zajęć:

Taniec to niezwykle piękna forma wyrażania siebie. W czasie zajęć tanecznych dzieci kształtują nie tylko swoje ciało, ale także umysł. Rozwijają się na wielu płaszczyznach. Zwiększają swoją pewność siebie, pomagają wyrazić swoje uczucia czy emocje oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną.

 

Ponad to zajęcia taneczne kształtują u dzieci lepszą motorykę, postawę ciała i równowagę, poprawiają siłę i gibkość oraz rozwijają koordynację ruchową.

 

Podczas wspólnego tworzenia choreografii dzieci uczą się pracy w zespole, kształtują swoją wyobraźnię i ćwiczą pamięć ruchową. Uczą się koncentracji, rozwagi i skupienia oraz interpretacji muzyki. Dzięki tym umiejętnościom łatwiej i szybciej uczą się w szkole.

 

W I CAN FLY dzieci będą uczyły się tej magicznej sztuki pod okiem trenerów i instruktorów Klubu Sportowego JASZCZUR www.jaszczur.pl  którzy maja nie tylko ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, uczą tańca z pasją i wielką empatią, ale także ich podopieczni osiągają bardzo dobre wyniki na zawodach i turniejach tańca sportowego w Polsce i na świecie.

Informacje o zajęciach:

Termin zajęć:

ZWINKI MINI – grupa 3-4 lat wtorek godz. 17.15 -17.45 (małe grupy)

ZWINKI KIDS- grupa dzieci  wtorek  godz. 17.55 -18.50 (małe grupy)

Jednorazowa opłata: 100 zł 

ZWINKI MINI – 80 zł/miesięczne

ZWINKI KIDS – 130 zł/miesięczne

 

Zapisy poprzez system:  https://ksjaszczur.sportsmanago.pl/rekrutacja

Proszę wybrać I CAN FLY oraz grupę  ZWINKI MINI lub ZWINKI KIDS

Daria Broda-Falkowska tel.  +48 662 70 88 33