Ogród edukacyjny Mikroszkoły I Can Fly

To jedno z naszych marzeń, które może się spełnić dzięki Wam 🥰

Edukacyjny Ogród Marzeń Mikroszkoły I Can Fly ma na celu możliwość prowadzenia zajęć edukacyjnych dla dzieci na świeżym powietrzu. Będzie przeznaczony dla dzieci na stałe uczestniczących w autorskiej edukacji domowej I Can Fly jak i tych, które będą przychodziły na konkretne warsztaty zainteresowań. Będziemy prowadzić w nim zajęcia przyrodnicze, ogrodnicze, plastyczno-malarskie, sportowe, ale również językowe polonistyczne, historyczne czy matematyczne.

 

Chcielibyśmy, aby dzieci, które naukę zarówno latem jak i zimą mają na łonie natury, pokochały przyrodę i nabrały odpowiedzialności ekologicznej za przyszły świat.

Prace w ogrodzie będą obejmowały przede wszystkim wyrównanie nawierzchni i przygotowanie terenu pod plac zabaw, altanę edukacyjną, ogródki warzywne. Projekt ogrodu możecie zobaczyć na zdjęciach.

Wszystkich, którzy pragnęliby wesprzeć nasz projekt, zapraszamy na stronę zbiórki: https://zrzutka.pl/9d6mgj