JĘZYK HISZPAŃSKI DLA DZIECI

język hiszpański dla dzieci

Opis zajęć:

¡Hola!

Czy wiesz, że hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie, a także trzecim najczęściej używanym językiem w Internecie (po angielskim i chińskim)?

Do  2030 roku aż 7,5% światowej populacji, czyli 535 mln osób będzie posługiwać się hiszpańskim jako językiem ojczystym. A do 2050 r. populacja hiszpańskojęzyczna ma wzrosnąć do 756 mln. Wiele międzynarodowych firm i organizacji, w tym ONZ, przyjęło hiszpański jako jeden z ich języków urzędowych. Naprawdę warto się go nauczyć 😊

Ponadto dużym plusem hiszpańskiego jest jego piękne brzmienie. Jego struktura jest logiczna i zrozumiała. Podstawy hiszpańskiego, potrzebne do porozumiewania się, są stosunkowo łatwe i ich nauka idzie Polakom szybko. Większość dźwięków występujących w alfabecie hiszpańskim występuje również w języku polskim, dzięki czemu już po pierwszych zajęciach możemy poprawnie mówić i czytać po hiszpańsku.

Podczas naszych zajęć naukę łączymy z dobrą zabawą (naukę języka poprzez śpiew, taniec i muzykę) dzięki czemu dużo szybciej można wszystko zapamiętać.

A nasza niezwykła trenerka i nauczycielka z pasją w jednym z niewyczerpanymi pokładami empatii, energetyczne miejsce i autorskie metody dydaktyczne sprawią, że na naszych zajęciach szybko nabędziesz językowe umiejętności zarówno w mowie jak i w piśmie.

Informacje o zajęciach:

Koszt zajęć indywidualnych – 60 min zajęć – 100 zł/os – (opłata za cały miesiąc – 4 zajęcia- 380 zł)

Koszt zajęć grupowych (grupa do 10 osób). – 320 zł/os/miesiąc– (opłata za cały semestr – 1150 zł – 16 h zajęć)

Zapisy: zapisy@icanfly.szkola.pl 

Joanna Praska-Kruszyńska + 48 600 81 40 80