JĘZYK ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

nauka angielskiego dla przedszkolaka dla dziecka

Opis zajęć:

W czasach, kiedy cały świat stoi przed nami otworem, umiejętność posługiwania się językiem obcym jest niezwykle ważna. Angielski jest najpopularniejszym językiem, w którym możemy się porozumieć z innymi prawie na całym świecie. Jego dobra znajomość jest niezbędna, dokładnie tak, jak umiejętność pisania, czytania, liczenia lub obsługi komputera.

Nauka języka angielskiego już od wczesnych lat daje znacznie więcej niż tylko korzyści językowe. Pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, poszerza jego horyzonty i sprzyja większej otwartości na świat.

W nauce języków nie istnieje pojęcie „zbyt wcześnie”. Już od najmłodszych lat dziecka warto oswajać go z innym językiem i przekazywać mu wiedzę poprzez wspólną zabawę. Maluchy uczą się praktycznie bez przerwy. Stale poznają świat i szybko chłoną wiedzę oraz przyswajają nowe słowa. O pierwszym kursie angielskiego dla dzieci warto już pomyśleć, kiedy Maluch skończy 3 lata.

W I CAN FLY bazujemy na naturalnym sposobie przyswajania wiedzy przez małe dzieci czyli poprzez zabawy ruchowe, śpiewanie i wykorzystanie zabawek.  Nauka w radosnej atmosferze angażuje wiele zmysłów dziecka i jest nastawiona na komunikację.

Informacje o zajęciach:

Termin zajęć:

Koszt zajęć indywidualnych – 60 min zajęć – 100 zł/os – (opłata za cały miesiąc – 4 zajęcia- 380 zł)

Koszt zajęć grupowych (grupa do 10 osób). – 320 zł/os/miesiąc– (opłata za cały semestr – 1150 zł – 16 h zajęć)

Zapisy: zapisy@icanfly.szkola.pl 

Joanna Praska-Kruszyńska    +48 600 81 40 80