Grupa aktorsko-filmowa

Zajęcia aktorskie i teatralne dla dzieci

Opis zajęć:

Uczestnictwo w grupie aktorsko-filmowej to gwarancja świetnej zabawy i zdobycia niezwykłych umiejętności. Zajęcia te budują pewność siebie, rozwijają kreatywność, uczą radzenia sobie ze stresem oraz rozwiązywania problemów. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-15 lat. 

Uczestnicy wraz z prowadzącymi będą przygotowywać spektakle teatralne oraz krótkie filmy fabularne. To będzie bardzo ekscytujące doświadczenie. 

Dodatkowo nie zabraknie nauki dykcji, emisji głosu i podstawowy technik aktorskim. Dzieci poznają tajniki powstawania filmów, pracy ekipy filmowej, powstawania scenografii, technik doboru kostiumów, pracy z kamerą oraz montażu filmowego. Wszystkie te informacje od razu zostaną wykorzystane w praktyce. To najlepsza forma zdobywania wiedzy. 

 

Wszystkie zdobyte umiejętności oraz stworzone wspólnie spektakle, uczestnicy będą prezentować na konkursach i wyjazdowych festiwalach

 

Zapraszamy do uczestnictwa w tej wyjątkowej grupie. 

Informacje o zajęciach:

Koszt jednorazowych zajęć: 60 PLN 

Koszt miesięcznych zajęć: 190 PLN 

Termin zajęć: piątek, godz. 17.00-18.30 (90 min.)

Zapisy: zapisy@icanfly.szkola.pl

Joanna Praska-Kruszyńska + 48 600 81 40 80