ARTYKUŁY

Życzenia świąteczne

Drodzy przyjaciele, przed nami magiczny czas Bożego Narodzenia. Czas rodzinny, ciepły, spokojny, sprzyjający refleksji i zadumie. Przenieśmy tę magię w naszą codzienność. Wykorzystajmy ten czas na wyciszenie, zwolnienie, na nadrobienie zaległości w grach planszowych, książkach, filmach. Skupmy się na tym co najważniejsze… na rodzinie.

życzenia świąteczne

Często dążymy do perfekcji. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, choinka musi być  idealnie przystrojona a pierogi perfekcyjnie sklejone. A może by tak troszkę odpuścić, włączyć dzieci do przygotowań i zwyczajnie cieszyć się z tego czasu? Dla dzieci ważniejszy będzie wspólnie spędzony czas, rodzinne ubieranie choinki, pieczenie i zdobienie pierniczków, nawet jeżeli nie wszystko wyjdzie idealnie to w ich oczach właśnie takie będzie. To właśnie te wspomnienia zostaną z nimi na zawsze, to przeniosą w przyszłości do swoich rodzin.

Zapamiętamy je jako wspaniałe dzięki rodzinnemu śpiewaniu kolęd, wspólnemu oglądaniu dekoracji świątecznych w naszym mieście, poprzez wypad na lodowisko, wieczór przy choince z gorącą czekoladą i wspólnie upieczonym ciastem.

Wykorzystajmy ten magiczny czas najlepiej jak się da.

Wesołych świąt. 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą,  śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *